Prekener fra trondheimspastoren Agøy

tagoy

Prest for Timoteusmessene i Trondheim, Torgeir Agøy.

Nylig ankom åtte opptak av prekener fra menigheten i Trondheim, Timoteusmessene. Det er fem taler av pastor Torgeir Agøy, som bor i Trondheim og har ansvaret for menigheten i Trondheim. I samme forsendelse kom også tre taler av biskop Thor Henrik With, som sammen med Agøy var med å starte Timoteusmessene. With besøker stadig menigheten i Trondheim, men fokuserer nå mest på menighetsplantingen i Drammen. With er bosatt i nærheten av Drammen.

Talene finner du nå til høyre på nettsiden under «siste opplastinger», eller ved å trykke på linkene under.

Opptak

Opptak fra Timoteusmessene i Trondheim (link)
Opptak fra Timoteusmessene i Drammen (link)
Opptak av pastor Torgeir Agøy (link)
Opptak av biskop Thor Henrik With (link)

Biskop Thor Henrik With på ordinasjonsdagen. Foto: Boe Johannes Hermansen.

Biskop Thor Henrik With på ordinasjonsdagen. Foto: Boe Johannes Hermansen.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.